Promocje sezon 2017 - 2018

.

.

09.05.2018r.

1. Głowacka Alicja 7.2 kyu junior

30.04.2018r.

1. Kaczmarczyk Adam 9.2 kyu junior

25.04.2018r.

1. Urbańczyk Maksymilian 7.1 kyu junior

18.04.2018r.

1. Kaczmarzyk Emil 7.1 kyu junior

04.04.2018r.

1. Lebiocka Julia 10.2 kyu junior

2. Palacz Antonina 10.2 kyu junior

3. Zaręba Natalia 10.2 kyu junior

26.03.2018r.

1. Grzeszny Maciej 10 kyu

21.03.2018r.

1. Urbańczyk Leonard 10.2 kyu junior

19.03.2018r.

1. Skupień Dawid 1 kyu

2. Nowak Konrad 6.2 kyu junior

14.03.2018r.

1. Hwastek Bartosz 9.1 kyu junior
2. Hwastek Krzysztof 10.2 kyu junior

07.03.2018r.

  1. Tyrała Nikodem 9.1 kyu junior
  2. Charuza Bartosz 10.2 kyu junior
  3. Socha Michał 10.2 kyu junior
05.03.2018r.
1. Roch Arkadiusz 8 kyu
2. Nogacki Remigiusz 9 kyu
3. Moś Zuzanna 9 kyu
4. Pucek Alicja 9 kyu
03.03.2018r.
1. Gawroński Sebastian 3 Dan
2. Knap Adrian 2 Dan
3. Kosteczka Mateusz 1 Dan
4. Knap Krystian 1 Dan
28.02.2018r.
1. Kłys Antonina 9.2 kyu junior
26.02.2018r.
1. Kłys Nadia 9.2 kyu junior
2. Matula Zuzanna 9.1 kyu junior
21.02.2018r.
1. Matula Agata 9.1 kyu junior
2. Ryziński Jakub 10.1 kyu junior

12.02.2018r.

1. Radosz Mikołaj 7.2 kyu junior

24.01.2018r.
1. Skwara Maja 9.2 kyu junior

07.02.2018r.

1. Palacz Joanna 9.2 kyu junior
2. Dzierżanowski Nikodem 9.1 kyu junior
15.01.2018r.
1. Samborska Monika 9.2 kyu junior

31.01.2018r.

1 Roch Arkadiusz 9 kyu
10.01.2018r.
1. Zaręba Natalia 10.1 kyu junior
29.01.2018r.
1. Okularczyk Szymon 10.1 kyu junior
08.01.2018r.
1. Szewczyk Franciszek 10.1 kyu junior
13.12.2017r.
1. Kaczmarczyk Adam 9.1 kyu junior
2. Socha Michał 10.1 kyu junior
3. Kocot Filip 10.1 kyu junior
11.12.2017
1. Rydzowski Kacper 3 kyu
2. Dydak Mateusz 9.1 kyu junior
06.12.2017r.
1. Stawicki Jakub 5 kyu
2. Kańtoch Paulina 4 kyu
3. Dróżdż Dawid 3 kyu
4. Dróżdż Oliwia 2 kyu
5. Kosteczka Mateusz 1 kyu
06.12.2017r.
1. Nogacki Remigiusz 10 kyu
2. Jałowiecki Michał 7 kyu
3. Giełda Magdalena 6 kyu
4. Dróżdż Ewelina 6 kyu
5. Dróżdż Ireneusz 6 kyu
6.0kularczyk Marcel 5 kyu

06.12.2017r.
04.12.2017r.
15.11.2017r.
13.11.2017r.
1. Nowak Filip 7.1 kyu junior
2. Roch Arkadiusz 10 kyu
3. Moś Zuzanna 10 kyu
4. Pucek Alicja 10 kyu
5. Tyrała Tobiasz 10 kyu
6. Wojdas Tomasz 10 kyu

1. Peterek Natalia 8.1 kyu junior
2. Lebiocka Julia 10.1 kyu junior
1. Kłys Lena 10.1 kyu junior
2. Tyrała Wojciech 10.1 kyu junior
3. Kacik Sandra 10.1 kyu junior
4. Kleszcz Bartosz 10.1 kyu junior

1. Palacz Antonina 10.1 kyu junior
2. Charuza Bartosz 10.1 kyu junior
3. Saternus Oliwier 10.1 kyu junior
27.09.2017r.
1. Sobisz Lena 9.1 kyu junior
25.09.2017r.
1. Dzierżanowski Nikodem 10.2 kyu junior
20.09.2017r.
1. Peterek Natalia 9.2 kyu junior
2. Kaczmarczyk Adam 10.2 kyu junior

18.09.2017r.

1. Knap Mateusz 9.2 kyu junior

Promocje Obóz Mazury 2017


Jałowiecki Michał 8.2 kyu junior
Jałowiecki Wojciech 9.2 kyu junior
Syrek Igor 8.1 kyu junior
Kaczmarzyk Emil 8.2 kyu junior
Urbańczyk Maksymilian 8.2 kyu junior
Kiereś Kacper 9.2 kyu junior
Knap Grzegorz 7 kyu
Lis Piotr 6.1 kyu junior
Banasiak Oliwier 8.2 kyu junior
Maliszewski Mateusz 6.2 kyu junior
Maliszewski Marcel 6.1 kyu junior
Fąferko Jakub 6.2 kyu junior
Fąferko Filip 8.1 kyu junior
Knap Gracjan 6.1 kyu junior
Chrzuszcz Piotr 5.1 kyu junior
Stawicki Jakub 6 kyu
Okularczyk Marcel 6.2 kyu junior
Knap Krystian 1 kyu
Dróżdż Dawid 4 kyu
Kańtoch Paulina 5 kyu
Dróżdż Oliwia 3 kyu
Dróżdż Ireneusz 7 kyu
Dróżdż Ewelina 7 kyu
Komenda Julia 6.1 kyu junior
Cembrowska Sara 8.1 kyu junior
Paszta Wiktoria 6.1 kyu junior
Lebiocka Wiktoria 6.1 kyu junior
Majcherczyk Nikola 6.2 kyu junior
Głowacka Alicja 7.1 kyu junior
Zimnik Karolina 7.2 kyu junior
Sierka Natalia 8.2 kyu junior
Palacz Joanna 9.1 kyu junior
Skwara Maja 9.1 kyu junior
Samborska Monika 9.1 kyu junior
Kłys Antonina 9.1 kyu junior
Kłys Nadia 9.1 kyu junior


Promocje stopień kyu/dan sezon 2016 - 2017

prev next
  • Nowak Konrad 6.1 kyu junior
    Nowak Konrad 6.1 kyu junior
  • Fąferko Jakub 6.1 kyu junior
    Fąferko Jakub 6.1 kyu junior
  • Majcherczyk Nikola 6.1 kyu junior
    Majcherczyk Nikola 6.1 kyu junior
  • Chrzuszcz Piotr 6.2 kyu junior
    Chrzuszcz Piotr 6.2 kyu junior
  • Dobrowolska Anita 10 kyu
    Dobrowolska Anita 10 kyu
  • Maliszewski Mateusz 6.1 kyu junior
    Maliszewski Mateusz 6.1 kyu junior
  • Okularczyk Marcel 6.1 kyu junior
    Okularczyk Marcel 6.1 kyu junior
  • Dróżdż Ireneusz 8 kyu
    Dróżdż Ireneusz 8 kyu
  • Giełda Magdalena 7 kyu
    Giełda Magdalena 7 kyu
  • Knap Grzegorz 8 kyu
    Knap Grzegorz 8 kyu
  • Dróżdż Ewelina 8 kyu
    Dróżdż Ewelina 8 kyu
  • Komenda Julia 7.2 kyu junior
    Komenda Julia 7.2 kyu junior
  • Lebiocka Wiktoria 7.2 kyu junior
    Lebiocka Wiktoria 7.2 kyu junior
  • Paszta Wiktoria 7.2 kyu junior
    Paszta Wiktoria 7.2 kyu junior
  • Jałowiecki Michał 8.1 kyu junior
    Jałowiecki Michał 8.1 kyu junior
  • Knap Grzegorz 9 kyu
    Knap Grzegorz 9 kyu
  • Kańtoch Paulina 6 kyu
    Kańtoch Paulina 6 kyu
  • Dróżdż Ireneusz 9 kyu
    Dróżdż Ireneusz 9 kyu
  • Dróżdż Ewelina 9 kyu
    Dróżdż Ewelina 9 kyu
  • Płaczek Karol 10 kyu
    Płaczek Karol 10 kyu
  • Proszowski Daniel 9 kyu
    Proszowski Daniel 9 kyu
  • Sebastian Gawroński 2 Dan
    Sebastian Gawroński 2 Dan
  • Gawroński Sebastian 2 Dan 21.01.2017r.
    Gawroński Sebastian 2 Dan 21.01.2017r.
  • Dulik Bartosz 8 kyu 19.12.2016r.
    Dulik Bartosz 8 kyu 19.12.2016r.
  • Sarnik Patryk 8 kyu 19.12.2016r.
    Sarnik Patryk 8 kyu 19.12.2016r.
  • Stawicki Jakub 7 kyu 05.12.2016r.
    Stawicki Jakub 7 kyu 05.12.2016r.
  • Proszowski Daniel 10 kyu 28.11.2016r.
    Proszowski Daniel 10 kyu 28.11.2016r.
  • Kańtoch Paulina 7 kyu 28.11.2016r.
    Kańtoch Paulina 7 kyu 28.11.2016r.
  • Grzegorz Knap 10 kyu 10.10.2016r.
    Grzegorz Knap 10 kyu 10.10.2016r.
  • Ewelina Drózdż 10 kyu 10.10.2016r.
    Ewelina Drózdż 10 kyu 10.10.2016r.
  • Ireneusz Dróżdż 10 kyu 10.10.2016r.
    Ireneusz Dróżdż 10 kyu 10.10.2016r.
  • Magdalena Giełda 8 kyu 10.10.2016r.
    Magdalena Giełda 8 kyu 10.10.2016r.
prev next
  • Urbańczyk Maksymilian 8.1 kyu junior
    Urbańczyk Maksymilian 8.1 kyu junior
  • Kaczmarzyk Emil 8.1 kyu junior
    Kaczmarzyk Emil 8.1 kyu junior
  • Lis Piotr 7.2 kyu junior
    Lis Piotr 7.2 kyu junior
  • Myczka Julia 10.2 kyu junior
    Myczka Julia 10.2 kyu junior
  • Myczka Aleksandra 10.2 kyu junior
    Myczka Aleksandra 10.2 kyu junior
  • Kaleta Krzysztof 10.1 kyu junior
    Kaleta Krzysztof 10.1 kyu junior
  • Hwastek Bartosz 10.2 kyu junior
    Hwastek Bartosz 10.2 kyu junior
  • Tyrała Nikodem 10.2 kyu junior
    Tyrała Nikodem 10.2 kyu junior
  • Gnacik Zuzanna 10.2 kyu junior
    Gnacik Zuzanna 10.2 kyu junior
  • Gnacik Szymon 10.2 kyu junior
    Gnacik Szymon 10.2 kyu junior
  • Madej Karol 10.1 kyu junior
    Madej Karol 10.1 kyu junior
  • Radosz Mikołaj 7.1 kyu junior
    Radosz Mikołaj 7.1 kyu junior
  • Koronowicz Oskar 10.1 kyu junior
    Koronowicz Oskar 10.1 kyu junior
  • Koronowicz Julia 10.1 kyu junior
    Koronowicz Julia 10.1 kyu junior
  • Bratek Maja 10.2 kyu junior
    Bratek Maja 10.2 kyu junior
  • Kaczmarczyk Adam 10.1 kyu junior
    Kaczmarczyk Adam 10.1 kyu junior
  • Kiereś Kacper 9.1 kyu junior
    Kiereś Kacper 9.1 kyu junior
  • Sobisz Lena 10.2 kyu junior
    Sobisz Lena 10.2 kyu junior
  • Kłys Nadia 10.2 kyu junior
    Kłys Nadia 10.2 kyu junior
  • Kłys Antonina 10.2 kyu junior
    Kłys Antonina 10.2 kyu junior
  • Gubała Bartosz 10.2 kyu junior
    Gubała Bartosz 10.2 kyu junior
  • Komenda Julia 7.2 kyu junior
    Komenda Julia 7.2 kyu junior
  • Cembrowska Sara 9.2 kyu junior
    Cembrowska Sara 9.2 kyu junior
  • Nowak Filip 8.2 kyu junior
    Nowak Filip 8.2 kyu junior
  • Kurkowski Arkadiusz 9.2 kyu junior
    Kurkowski Arkadiusz 9.2 kyu junior
  • Palacz Joanna 10.2 kyu junior
    Palacz Joanna 10.2 kyu junior
  • Samborska Monika 10.2 kyu junior
    Samborska Monika 10.2 kyu junior
  • Matula Zuzanna 10.2 kyu junior
    Matula Zuzanna 10.2 kyu junior
  • Matula Agata 10.2 kyu junior
    Matula Agata 10.2 kyu junior
  • Skwara Maja 10.2 kyu junior
    Skwara Maja 10.2 kyu junior
  • Maliszewski Marcel 7.2 kyu junior
    Maliszewski Marcel 7.2 kyu junior
  • Knap Gracjan 7.2 kyu junior
    Knap Gracjan 7.2 kyu junior
  • Jałowiecki Michał 8.1 kyu junior
    Jałowiecki Michał 8.1 kyu junior
  • Głowacka Alicja 8.2 kyu junior
    Głowacka Alicja 8.2 kyu junior
  • Jałowiecki Wojciech 9.1 kyu junior
    Jałowiecki Wojciech 9.1 kyu junior
  • Knap Mateusz 9.1 kyu junior
    Knap Mateusz 9.1 kyu junior
  • Czapla Piotr 8.1 kyu junior
    Czapla Piotr 8.1 kyu junior
  • Peterek Natalia 9.1 kyu junior
    Peterek Natalia 9.1 kyu junior
  • Banasiak Oliwier 9.2 kyu junior
    Banasiak Oliwier 9.2 kyu junior
  • Matula Zuzanna 10.1 kyu junior 02.01.2017r.
    Matula Zuzanna 10.1 kyu junior 02.01.2017r.
  • Kaczmarzyk Emil 9.2 kyu junior 04.01.2017r.
    Kaczmarzyk Emil 9.2 kyu junior 04.01.2017r.
  • Sobisz Lena 10.1 kyu junior 04.01.2017r.
    Sobisz Lena 10.1 kyu junior 04.01.2017r.
  • Matula Agata 10.1 kyu junior 02.01.2017r.
    Matula Agata 10.1 kyu junior 02.01.2017r.
  • Kłys Nadia 10.1 kyu junior 28.12.2016r.
    Kłys Nadia 10.1 kyu junior 28.12.2016r.
  • Kłys Antonina 10.1 kyu junior 28.12.2016r.
    Kłys Antonina 10.1 kyu junior 28.12.2016r.
  • Molendowski Adam 10.2 kyu junior 28.12.2016r.
    Molendowski Adam 10.2 kyu junior 28.12.2016r.
  • Hwastek Krzysztof 10.1 kyu junior 14.12.2016r.
    Hwastek Krzysztof 10.1 kyu junior 14.12.2016r.
  • Sierka Natalia 8.1 kyu junior 21.12.2016r.
    Sierka Natalia 8.1 kyu junior 21.12.2016r.
  • Dydak Mateusz 10.1 kyu junior 14.12.2016r.
    Dydak Mateusz 10.1 kyu junior 14.12.2016r.
  • Musiał Filip 10.1 kyu junior 14.12.2016r.
    Musiał Filip 10.1 kyu junior 14.12.2016r.
  • Hwastek Bartosz 10.1 kyu junior 14.12.2016r.
    Hwastek Bartosz 10.1 kyu junior 14.12.2016r.
  • Knap Mateusz 10,2 kyu junior 19.12.2016r.
    Knap Mateusz 10,2 kyu junior 19.12.2016r.
  • Pocztawski Dominik 10.2 kyu junior 14.12.2016r.
    Pocztawski Dominik 10.2 kyu junior 14.12.2016r.
  • Pocztawski Szymon 10.2 kyu junior 14.12.2016r.
    Pocztawski Szymon 10.2 kyu junior 14.12.2016r.
  • Myczka Aleksandra 10.1 kyu junior 14.12.2016r.
    Myczka Aleksandra 10.1 kyu junior 14.12.2016r.
  • Myczka Julia 10.1 kyu junior 14.12.2016r.
    Myczka Julia 10.1 kyu junior 14.12.2016r.
  • Urbańczyk Leonard 10.1 kyu junior 14.12.2016r.
    Urbańczyk Leonard 10.1 kyu junior 14.12.2016r.
  • Tyrała Nikodem 10.1 kyu junior 14.12.2016r.
    Tyrała Nikodem 10.1 kyu junior 14.12.2016r.
  • Bratek Maja 10.1 kyu junior 14.12.2016r.
    Bratek Maja 10.1 kyu junior 14.12.2016r.
  • Gnacik Szymon 10.1 kyu junior 14.12.2016r.
    Gnacik Szymon 10.1 kyu junior 14.12.2016r.
  • Samborska Monika 10.1 kyu junior 23.11.2016r.
    Samborska Monika 10.1 kyu junior 23.11.2016r.
  • Kiereś Kacper 10.2 kyu jynior 12.12.2016r.
    Kiereś Kacper 10.2 kyu jynior 12.12.2016r.
  • Palacz Joanna 10.1 kyu junior 12.12.2016r.
    Palacz Joanna 10.1 kyu junior 12.12.2016r.
  • Gnacik Zuzanna 10.1 kyu junior 14.12.2016r.
    Gnacik Zuzanna 10.1 kyu junior 14.12.2016r.
  • Urbańczyk Maksymilian 9,2 kyu junior 05.12.2016r.
    Urbańczyk Maksymilian 9,2 kyu junior 05.12.2016r.
  • Skwara Maja 10.1 kyu junior 05.12.2016r.
    Skwara Maja 10.1 kyu junior 05.12.2016r.
  • Filecka Alicja 10.2 kyu junior 24.10.2016r.
    Filecka Alicja 10.2 kyu junior 24.10.2016r.
  • Syrek Igor 9.1 kyu junior 21.11.2016r.
    Syrek Igor 9.1 kyu junior 21.11.2016r.
  • Gubała Bartosz 10.1 kyu junior 23.11.2016r.
    Gubała Bartosz 10.1 kyu junior 23.11.2016r.
  • Knap Mateusz 10,1 kyu junior 07.11.2016r.
    Knap Mateusz 10,1 kyu junior 07.11.2016r.
  • Kurkowski Arkadiusz 9.2 kyu junior 24.10.2016r.
    Kurkowski Arkadiusz 9.2 kyu junior 24.10.2016r.
  • Cembrowska Sara 9.1 kyu junior 24.10 2016r.
    Cembrowska Sara 9.1 kyu junior 24.10 2016r.
  • Oliwier Banasiak 9.1 kyu junior 21.09.2016r.
    Oliwier Banasiak 9.1 kyu junior 21.09.2016r.
  • Lis Piotr 7.1 kyu junior 21.09.2016r.
    Lis Piotr 7.1 kyu junior 21.09.2016r.

Promocje obóz Łazy 17.07.2016r.

  1. Oliwia Dróżdż - 4 kyu
  2. Dawid Dróżdż - 5 kyu
  3. Paulina Kańtoch - 8 kyu
  4. Jakub Stawicki - 8 kyu
  5. Piotr Chrzuszcz - 6 kyu junior poziom 1
  6. Mateusz Maliszewski - 7 kyu junior poziom 2
  7. Marcel Okularczyk - 7 kyu junior poziom 2
  8. Jakub Fąferko - 7 kyu junior poziom 2
  9. Nikola Majcherczyk - 7 kyu junior poziom 2
  10. Konrad Nowak - 7 kyu junior poziom 2
  11. Julia Komenda - 7 kyu junior poziom 1
  12. Wiktoria Paszta - 7 kyu junior poziom 1
  13. Wiktoria Lebiocka - 7 kyu junior poziom 1
  14. Karolina Zimnik - 7 kyu junior poziom 1
  15. Gracjan Knap - 7 kyu junior poziom 1
  16. Marcel Maliszewski - 7 kyu junior poziom 1
  17. Mikołaj Radosz - 8 kyu junior poziom 2
  18. Filip Nowak - 8 kyu junior poziom 1
  19. Karol Sadowski - 8 kyu junior poziom 1
  20. Alicja Głowacka - 8 kyu junior poziom 1
  21. Filip Fąferko - 9 kyu junior poziom 2
  22. Piotr Czapla - 9 kyu junior poziom 2
  23. Emil Kaczmarzyk - 9 kyu junior poziom 1
  24. Kacper Kuśpiel - 9 kyu junior poziom 1

Promocje stopień kyu/dan sezon 2015- 2016

prev next
  • Karolina Zimnik 8 kyu 01.06.2016
    Karolina Zimnik 8 kyu 01.06.2016
  • Paulina Serzysko 10 kyu junior 01.06.2016
    Paulina Serzysko 10 kyu junior 01.06.2016
  • Julia Komenda 8 kyu 01.06.2016
    Julia Komenda 8 kyu 01.06.2016
  • Kacper Kiereś 10 kyu junior 01,06,2016
    Kacper Kiereś 10 kyu junior 01,06,2016
  • Piotr Czapla 9 kyu junior 01,06,2016
    Piotr Czapla 9 kyu junior 01,06,2016
  • Oleg Szczerba 10 kyu 18.05.2016r.
    Oleg Szczerba 10 kyu 18.05.2016r.
  • Alicja Głowacka 9 kyu 23.05.2016r.
    Alicja Głowacka 9 kyu 23.05.2016r.
  • Adrian Knap 1 kyu 23.05.2016r.
    Adrian Knap 1 kyu 23.05.2016r.
  • Filip Nowak  9 kyu 23.05.2016r.
    Filip Nowak 9 kyu 23.05.2016r.
  • Nina Małota 10 kyu 23.05.2016
    Nina Małota 10 kyu 23.05.2016
  • Magdalena Kubik-Jakubczyk 9 kyu kickboxing
    Magdalena Kubik-Jakubczyk 9 kyu kickboxing
  • Wiktoria Kubik 10 kyu 18.05.2016
    Wiktoria Kubik 10 kyu 18.05.2016
  • Zuzanna Stawicka 10 kyu junior 18.05.2016
    Zuzanna Stawicka 10 kyu junior 18.05.2016
  • Szymon Pocztawski 10 kyu junior 18.05.2016
    Szymon Pocztawski 10 kyu junior 18.05.2016
  • Dominik Pocztawski 10 kyu junior 18.05.2016
    Dominik Pocztawski 10 kyu junior 18.05.2016
  • Natalia Peterek 10 kyu 18.05.2016
    Natalia Peterek 10 kyu 18.05.2016
  • Adam Molendowski 10 kyu junior 18.05.2016
    Adam Molendowski 10 kyu junior 18.05.2016
  • Jakub Stawicki 9 kyu kickboxing 16.05.2016
    Jakub Stawicki 9 kyu kickboxing 16.05.2016
  • Krystian Knap 9 kyu kickboxing 16.05.2016r.
    Krystian Knap 9 kyu kickboxing 16.05.2016r.
  • Adrian Knap 9 kyu kickboxing 16.05.2016r.
    Adrian Knap 9 kyu kickboxing 16.05.2016r.
  • Paulina Kańtoch 9 kyu kickboxing 16.05.2016r.
    Paulina Kańtoch 9 kyu kickboxing 16.05.2016r.
  • Oliwia Dróżdż 9 kyu kickboxing 16.05.2016
    Oliwia Dróżdż 9 kyu kickboxing 16.05.2016
  • Dawid Dróżdż 9 kyu kickboxing 16.05.2016
    Dawid Dróżdż 9 kyu kickboxing 16.05.2016
  • Maksymilian Urbańczyk 9 kyu junor 16.05.2016r.
    Maksymilian Urbańczyk 9 kyu junor 16.05.2016r.
  • Stanisław Yankow 10 kyu junior 26.04.2016
    Stanisław Yankow 10 kyu junior 26.04.2016
  • Wiktoria Pluta 10 kyu 26.04.2016r.
    Wiktoria Pluta 10 kyu 26.04.2016r.
  • Kacper Buchta 9 kyu junior 18.04.2016
    Kacper Buchta 9 kyu junior 18.04.2016
  • Wojciech Pluta 10 kyu 11.04.2016r.
    Wojciech Pluta 10 kyu 11.04.2016r.
  • Kacper Kuśpiel 10 kyu 11.04.2016r.
    Kacper Kuśpiel 10 kyu 11.04.2016r.
  • Jakub Stawicki 10 kyu kickboxing 30.03.2016
    Jakub Stawicki 10 kyu kickboxing 30.03.2016
  • Oskar Rydzowski 10 kyu kickboxing 30.03.2016r.
    Oskar Rydzowski 10 kyu kickboxing 30.03.2016r.
  • Kacper Rydzowski 10 kyu kickboxing 30.03.2016r.
    Kacper Rydzowski 10 kyu kickboxing 30.03.2016r.
  • Magdalena Kubik-Jakubczyk 10 kyu kickboxing
    Magdalena Kubik-Jakubczyk 10 kyu kickboxing
  • Krystian Knap 10 kyu kickboxing 30.03.2016r.
    Krystian Knap 10 kyu kickboxing 30.03.2016r.
  • Adrian Knap 10 kyu kickboxing 30.03.2016r.
    Adrian Knap 10 kyu kickboxing 30.03.2016r.
  • Paulina Kańtoch 10 kyu kickboxing 30.03.2016r.
    Paulina Kańtoch 10 kyu kickboxing 30.03.2016r.
  • Oliwia Dróżdż 10 kyu kickboxing 30.03.2016
    Oliwia Dróżdż 10 kyu kickboxing 30.03.2016
  • Dawid Dróżdż 10 kyu kickboxing 30.03.2016
    Dawid Dróżdż 10 kyu kickboxing 30.03.2016
  • Igor Syrek 10 kyu 23.03.2016r.
    Igor Syrek 10 kyu 23.03.2016r.
  • Dominik Filecki 10 kyu junior 21.03.2016
    Dominik Filecki 10 kyu junior 21.03.2016
  • Alicja Filecka 10 kyu junior 21.03.2016
    Alicja Filecka 10 kyu junior 21.03.2016
  • Emil Kaczmarzyk 10 kyu 21.03.2016r.
    Emil Kaczmarzyk 10 kyu 21.03.2016r.
  • Oliwier Banasiak 10 kyu 09.03.2016r.
    Oliwier Banasiak 10 kyu 09.03.2016r.
  • Sara Cembrowska 10 kyu 14.03.2016r.
    Sara Cembrowska 10 kyu 14.03.2016r.
  • Natalia Sierka 9 kyu junior 09.03.2016r.
    Natalia Sierka 9 kyu junior 09.03.2016r.
  • Maksymilian Pasternak 10 kyu 07.03.2016
    Maksymilian Pasternak 10 kyu 07.03.2016
  • Nina Małota 10 kyu junior 07.03.2016
    Nina Małota 10 kyu junior 07.03.2016
  • Jakub Stawicki 9 kyu 17.02.2016r.
    Jakub Stawicki 9 kyu 17.02.2016r.
  • Arkadiusz Kurkowski 10 kyu 10.02.2016r.
    Arkadiusz Kurkowski 10 kyu 10.02.2016r.
  • Oskar Rydzowski 4 kyu 17.02.2016r.
    Oskar Rydzowski 4 kyu 17.02.2016r.
  • Kacper Rydzowski 4 kyu 17.02.2016r.
    Kacper Rydzowski 4 kyu 17.02.2016r.
  • Krystian Knap 2 kyu 17.02.2016r.
    Krystian Knap 2 kyu 17.02.2016r.
  • Adrian Knap 2 kyu 17.02.2016r.
    Adrian Knap 2 kyu 17.02.2016r.
  • Paulina Kańtoch 9 kyu 17.02.2016r.
    Paulina Kańtoch 9 kyu 17.02.2016r.
  • Magdalena Giełda 9 kyu 17.02.2016r.
    Magdalena Giełda 9 kyu 17.02.2016r.
  • Oliwia Dróżdż 17.02.2016r.
    Oliwia Dróżdż 17.02.2016r.
  • promocja 17.02.2016r.
    promocja 17.02.2016r.
  • Dawid Dróżdż 17.02.2016r.
    Dawid Dróżdż 17.02.2016r.
  • jakub Fliski 10 kyu junior 15.02.2016r.
    jakub Fliski 10 kyu junior 15.02.2016r.
  • Nikola Majcherczyk 7 kyu junior 08.02.2016r.
    Nikola Majcherczyk 7 kyu junior 08.02.2016r.
  • Mikołaj Radosz 8 kyu junior 27.01.2016r.
    Mikołaj Radosz 8 kyu junior 27.01.2016r.
  • Jakub Fąferko 7 kyu junior 27.01.2016r.
    Jakub Fąferko 7 kyu junior 27.01.2016r.
  • Filip Fąferko 9 kyu junior 27.01.2016r.
    Filip Fąferko 9 kyu junior 27.01.2016r.
  • Maksymilian Urbańczyk 10 kyu 13.01.2016r.
    Maksymilian Urbańczyk 10 kyu 13.01.2016r.
  • Alicja Szymiec 8 kyu junior 20.01.2016r.
    Alicja Szymiec 8 kyu junior 20.01.2016r.
  • Oleg Szczerba 10 kyu junior 13.01.2016r.
    Oleg Szczerba 10 kyu junior 13.01.2016r.
  • Karol Sadowski 9 kyu 18.01.2016r.
    Karol Sadowski 9 kyu 18.01.2016r.
  • Wiktoria Pluta 10 kyu junior  11.01.2016r.
    Wiktoria Pluta 10 kyu junior 11.01.2016r.
  • Wiktoria Paszta 8 kyu 13.01.2016r.
    Wiktoria Paszta 8 kyu 13.01.2016r.
  • Filip Nowak  9 kyu junior  04.01.2016r.
    Filip Nowak 9 kyu junior 04.01.2016r.
  • Mateusz Maliszewski 7 kyu junior
    Mateusz Maliszewski 7 kyu junior
  • Wiktoria Lebiocka 8 kyu 13.01.2016r.
    Wiktoria Lebiocka 8 kyu 13.01.2016r.
  • Kacper Kuśpiel 10 kyu junior 18.01.2016r.
    Kacper Kuśpiel 10 kyu junior 18.01.2016r.
  • Emil Kaczmarzyk 10 kyu junior 11.01.2016r.
    Emil Kaczmarzyk 10 kyu junior 11.01.2016r.
  • Piotr Chrzuszcz 7 kyu 04.01.2016r.
    Piotr Chrzuszcz 7 kyu 04.01.2016r.
  • Alicja Głowacka 9 kyu junior 20.01.2016r.
    Alicja Głowacka 9 kyu junior 20.01.2016r.

I think that, as life is action and passion, we should share the passion and action of our time at peril of being judged not to have lived at all.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.

Adres do korespondencji: Zbigniew Szkopiak 42-470 Siewierz ul. Bytomska 37. Telefon: 691607760. Mail: z.szkopiak@interia.pl